31.7.2017

Klubovna

Naše neexistující klubovna se nachází ihned naproti kostelu sv. Jana Nepomuckého (č. p. 65).

Doprava

Kromě vlastní dopravy automobilem či na kole se k nám nejjednodušeji dopravíte vlakem, ke klubovně je to od místního vlakového nádraží pouhých 10 minut pěší chůze.
Přibližně stejnou vzdálenost urazíte, pokud přijedete autobusovou dopravou (zastávka je u obecního úřadu).

Vybavení

Klubovna je vybavena kuchyní s plynovým sporákem a základním vybavením pro 15 osob, malou koupelnou se sprchou, 3 toaletami a 2 místnostmi. Místnost pro přespání (s topením a kobercem) je velká pro max. 20 osob, hrací místnost (s parketovou podlahou) nedoporučujeme pro přespání vyjma letního období.
Součástí pozemku klubovny je malá zahrada pro pohybové aktivity a drobné míčové hry.

Poplatky

V topné sezóně (říjen-květen) činí poplatek 45 Kč/osobu/noc, mimo topnou sezónu je poplatek 25 Kč/osobu/noc.

Kontakt

V případě zájmu se o vás a vaše potřeby postará Ferdinand Vlídný (+420 999 907 907; vlidny.ferdinand@skaut.cz).